Mythos, ahol legendák születnek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Időmondó
Télelő
Időkép
Aranyfényű hajnalok. Ködtengerbe merülő alkonyok. S minden színpompás világ kibontakozik lassan, ahogy búcsúzik a tikkasztó meleg. Az élet egyszerre gyorsul fel és lassul le a szigeten, alkalmazkodva az év utolsó terméseihez. A tenger. A tenger dúl és fúl, akárcsak egy sértődött szerető. Szokatlan ez időtájt, hogy ezerarcú szörnyeteggé váljék.
hírek
Hírmondó

Írta: Szerkesztők
Frissítve:-
***
NE,
... írj más nevével!
... káromkodj!
Reklámhoz pedig, használd az URL-t!



Információk
Télelő
Gondolat
Gyönyörű és megszégyenítő dolog az ember életét mint egészet szemlélni: a műalkotás kész, a forma kerek. Egy ember elindul a Nagy Utazásra, de történetét itt hagyja mások tudatában.
Brian W. Aldiss


j
Itt vannak
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

[ View the whole list ]


A legtöbb felhasználó (28 fő) Vas. Júl. 22, 2012 3:13 pm-kor volt itt.

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

4 posters

Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Hét Hold Hétf. Dec. 23, 2013 9:28 am


    Lehet nem példázza eléggé a cím a téma lényegét, így itt egy kis segítség.
    Ha úgy érzed kifogytál a szuszból és nem jönnek a szavak. Vágysz egy kis fórummentes időszakra, vagy a kötelesség szava szólít, mert az iskolában és/vagy a munkahelyen rádsózták a jövő évet is, vagy egyszerűen családi, baráti kikapcsolódást szerveztetek az elkövetkező időszakra. Na, ennek itt adhatsz hangot! Nem kell félned, elég egy "nem leszek egy darabig" kis mondatocska, de ha úgy érzed, mond meg, mi a dolgod, hogy aztán virtuálisan had veregessük meg a vállad, együttérzően vagy gratulálva, esetleg irigykedve, mert kész mázlista vagy. Utóirat: Amennyiben emlékezetem nem csal egy ilyen téma volt, esetleg van is valamerre, csak más címmel. Én nem találtam, úgyhogy most vagy csináltam egyet, vagy dupláztam. XD


A hozzászólást Hét Hold összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 31, 2017 11:38 am-kor.
Hét Hold
Hét Hold
Főszerkesztő

Mottó : ne feledd, a Hold kerek

Hol? : Nappal a fényben megbújva. Éjjel a lopott fényben tündökölve.

Ismertető jegy : Éjsötétben reppenő szárnyak. Vérmezőt idéző időtlen pillantás. Sápadt orca, ében hajzuhatag és a tekintet melyben évmilliók csillagpora kavarog.
Kaszt : Világteremtő: Álomkeltő-Holtkísérő
: Mítikusok


Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Hét Hold Hétf. Dec. 23, 2013 9:33 am

Rögtön meg is ragadom a lehetőséget!

Nos, én holnap (24-én) elutazóm egy bő hétre, előreláthatólag már csak az új évben "találkozunk". Very Happy Akiknek Smile írogatok, leginkább Athoven, ha ma nem lesz időm, akkor az újévben jön a reag.

Így, most kívánnék mindenkinek Nagyon Boldog és Békés Karácsonyt és persze Boldog Új Esztendőt is!
Hét Hold
Hét Hold
Főszerkesztő

Mottó : ne feledd, a Hold kerek

Hol? : Nappal a fényben megbújva. Éjjel a lopott fényben tündökölve.

Ismertető jegy : Éjsötétben reppenő szárnyak. Vérmezőt idéző időtlen pillantás. Sápadt orca, ében hajzuhatag és a tekintet melyben évmilliók csillagpora kavarog.
Kaszt : Világteremtő: Álomkeltő-Holtkísérő
: Mítikusok


Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Shagu Hétf. Dec. 23, 2013 11:25 pm

*Jelentkezik*
Az ünnepekre sztem (ha jól látom mások sem ) nem leszek elérhető.
 Tánci 

Boldog Karit mindenkinek \o/


Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Images?q=tbn:ANd9GcR86G5BtvkwJQsX-4bai-XBF_iztdZb33gHgGVpMLZnEfLIqzVD
Shagu
Shagu
Állatbestia - Ragadozó

Mottó : "Ha nem tudsz dönteni, ne tedd"

Hol? : Samíri; Alsó város

Ismertető jegy : Piros szem, macskafül-farok, hegyes szemfogak, félszegség, 165 cm., három korbácsütés nyoma a hát jobb felén. Egy-egy vörös folt hátul, jobb deréktájt, és elöl bal oldalt a vesénél. Egy-egy vágás a csuklóján keresztbe
Kaszt : Energia elemtál használó bestia (Villámcsászár); ember félvér

Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Yeon Szer. Aug. 20, 2014 6:24 am

Na igen...végül én is írok ide. ~.~ Helyesírási hibák miatt a fáradtság felel. Öt napra leugrunk Balatonra, ami miatt nem leszek túl aktív, talán néha-néha felnézek, esetleg chatre vonszolom fel magam. Öt nap, tehát Augusztus 20.-tól Augusztus 25-ig fog tartani ez az állapot! ^^ Addig is jó játékot mindenkinek.
Yeon
Yeon
Állatbestia - Ragadozó

Mottó : "Semmit se muszáj, csak amit te is akarsz"

Ismertető jegy : A vörös szemei, az azok mellett lévő hegek, valamint kilenc farkas farka és két farkas füle, mind elég jellegzetes.
Kaszt : Ragadozó

Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Shagu Kedd Okt. 28, 2014 8:03 pm

Én ihlet/idő és lélekjelenlét miatt, olyan 1-2 rosszabb esetben 3 hét szabit is kérek.

(gomene Yue sama >< )
vannak olyan halaszthatatlan irl ügyeim, mint az az apró csekélység, hogy állást meg időt találjak arra, hogy felkészülhessek a történelem emeltemre, amivel szeretnék bekerülni a bölcsész karra, szal ><

Drukkoljatok nekem. Embarassed
Shagu
Shagu
Állatbestia - Ragadozó

Mottó : "Ha nem tudsz dönteni, ne tedd"

Hol? : Samíri; Alsó város

Ismertető jegy : Piros szem, macskafül-farok, hegyes szemfogak, félszegség, 165 cm., három korbácsütés nyoma a hát jobb felén. Egy-egy vörös folt hátul, jobb deréktájt, és elöl bal oldalt a vesénél. Egy-egy vágás a csuklóján keresztbe
Kaszt : Energia elemtál használó bestia (Villámcsászár); ember félvér

Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Hat Anyagi Valóság Szer. Május 20, 2015 12:52 pm

Én és Admos elutazunk Erdélybe 6 napra. Utána amennyire fáradtak leszünk, talán még hagyunk ki kis időt, mert zsúfolt lesz a program... Utána pedig igyekszem aktivizálni magam végre ^^
Hat Anyagi Valóság
Hat Anyagi Valóság
Szerkesztő

Mottó : Mindenütt, de mégis sehol.
Mindent látva, vakon.
Mindent érezve, szív nélkül.
Mindent hallva, fül nélkül.
Halottan élve, s
élőként holtan.

Hol? : Mindenkiben

Ismertető jegy : Ha a nap nyugaton kel, s keleten nyugszik, ha délidőben sötét ölel, s a tűz lángja fagyként perzsel, ott vagyok.
Kaszt : isten?
: Mítikusok


Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Shagu Szer. Május 20, 2015 3:48 pm

Jó utat Ash admin san Surprised
És Admos sannak is. Surprised

Shagu
Shagu
Állatbestia - Ragadozó

Mottó : "Ha nem tudsz dönteni, ne tedd"

Hol? : Samíri; Alsó város

Ismertető jegy : Piros szem, macskafül-farok, hegyes szemfogak, félszegség, 165 cm., három korbácsütés nyoma a hát jobb felén. Egy-egy vörös folt hátul, jobb deréktájt, és elöl bal oldalt a vesénél. Egy-egy vágás a csuklóján keresztbe
Kaszt : Energia elemtál használó bestia (Villámcsászár); ember félvér

Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Shagu Szer. Júl. 29, 2015 6:54 pm

Augusztus 3.-tól 17.-ig nem lesz netem >.<
Utána meg 22.-éig csak korlátozottan leszek fellelhető ><

Shagu
Shagu
Állatbestia - Ragadozó

Mottó : "Ha nem tudsz dönteni, ne tedd"

Hol? : Samíri; Alsó város

Ismertető jegy : Piros szem, macskafül-farok, hegyes szemfogak, félszegség, 165 cm., három korbácsütés nyoma a hát jobb felén. Egy-egy vörös folt hátul, jobb deréktájt, és elöl bal oldalt a vesénél. Egy-egy vágás a csuklóján keresztbe
Kaszt : Energia elemtál használó bestia (Villámcsászár); ember félvér

Vissza az elejére Go down

Kifulladt kalandor, avagy Pihenek! Empty Re: Kifulladt kalandor, avagy Pihenek!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.